Máš
otázky?

Kontaktuj nás, ak nenájdeš odpoveď nižšie.

Najčastejšie otázky

1Akú formu má škola verejného obstarávania?

Škola verejného obstarávania má formu online video kurzu, ku ktorému máš prístup odkiaľkoľvek s pripojením na internet. Pozostáva z vopred nahraných video lekcií s podrobne spracovanými témami.

2Je tento kurz vhodný pre začiatočníkov?

Áno, tento kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Kurz je komplexný a pokrýva všetko od základov až po zložitejšie témy.

3Ako dlho trvá kurz?

Dĺžka kurzu závisí od toho, koľko času mu môžeš venovať. Všetkých 36 lekcií ma spoločne viac ako 3 hodiny.

4Aký je rozdiel medzi BASIC a PREMIUM verziou?

Základná verzia pokrýva všetky potrebné témy, aby si získal plnohodnotný obraz o verejnom obstarávaní. Verzia PREMIUM obsahuje všetok obsah zo základnej verzie, ako aj trojmesačné poradenstvo k témam kurzu. To znamená, že ak máš akékoľvek otázky týkajúce sa tém a rozsahu kurzu, náš tím je tu, aby ti pomohol.

5Aká je cena kurzu?

Cena BASIC verzie je 299,00 EUR, kým cena verzie PREMIUM je 549,00 EUR.

6Aké témy sú zahrnuté v kurze?

Zoznam lekcií je možné nájsť v sekcii ,,Lekcie". Kurz pokrýva všetky procesne relevantné a praktické témy zákona a zaisťuje jeho dôkladné pochopenie. Na konci tohto kurzu sa budeš v problematike plnohodnotne orientovať a vďaka novým vedomostiam budeš pripravený na ďalší postup.

7Existuje politika vrátenia peňazí?

Zdarma je dostupná prvá lekcia na oboznámenie sa s formou školy. Nárok na refundáciu vzniká v prípade, ak z dôvodov na strane Poskytovateľa bude technicky nemožné pristupovať k zakúpenému obsahu. Predplatiteľom balíku PREMIUM ďalej vzniká automatický nárok na refundáciu v prípade, ak si Poskytovateľ kurzu neplní konzultačný záväzok vyplývajúci zo služby PREMIUM. Poskytovateľ je povinný Predplatiteľom balíka PREMIUM poskytovať prostredníctvom e-mailovej komunikácie konzultácie v súvislosti s témami kurzu a jeho rozsahom. Poskytovateľ kurzu je povinný poskytnúť Predplatiteľom balíka PREMIUM konzultácie podľa predchádzajúcej vety vždy do 72 hodín od prijatia podnetu a to po dobu 3 (troch) mesiacov od zakúpenia kurzu. Počas sobôt trojdňová lehota na poskytnutie odpovede neplynie.

Visit our office if you want

+61 (0) 3 8376 6285

+61 (0) 3 8376 6284

Have a problem? noreply@envato.com