Máš
otázky?

Kontaktuj nás, ak nenájdeš odpoveď nižšie.

Najčastejšie otázky

1Akú formu má škola verejného obstarávania?

Škola verejného obstarávania má formu online video kurzu, ku ktorému máš prístup odkiaľkoľvek s pripojením na internet. Pozostáva z vopred nahraných video lekcií s podrobne spracovanými témami.

2Je toto školenie vhodné pre začiatočníkov?

Áno, toto školenie je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Školenie je komplexné a problematiku pokrýva od základov až po zložitejšie témy.

3Ako dlho trvá školenie?

Dĺžka školenia závisí od toho, koľko času mu môžeš venovať. Všetkých 36 lekcií ma spoločne viac ako 3 hodiny.

4Ako funguje virtuálny asistent Emil?

Asistent Emil je pokročilý jazykový model, ktorý využíva technológiu strojového učenia (AI). Tento model bol špeciálne natrénovaný na naše školenie verejného obstarávania, aby poskytoval relevantné informácie. Emil dokáže analyzovať otázky, rozumieť kontextu a generovať odpovede, ktoré odrážajú jeho rozsiahle znalosti v danej oblasti. Je dôležité si uvedomiť, že aj keď je Emil mimoriadne schopný a „múdry“, stále je to stroj. To znamená, že hoci jeho odpovede sú často presné a informačne bohaté, mali by byť vždy posudzované s určitou mierou opatrnosti a kritického myslenia. Odporúčame preto overiť si informácie poskytnuté Emilom a v prípade potreby konzultovať s odborníkmi v oblasti verejného obstarávania.

5Koľko správ mám mesačne od Emila v cene školenia?

Množstvo správ od Emila v cene školenia je dočasne neobmedzené.

6Aká je cena školenia?

Cena školenia je 149,00 EUR.

7Aké témy sú zahrnuté v školení?

Zoznam lekcií je možné nájsť v sekcii ,,Lekcie". Školenie pokrýva procesne relevantné a praktické témy zákona a zaisťuje jeho dôkladné pochopenie. Na konci tohto školenia sa budeš v problematike plnohodnotne orientovať a vďaka novým vedomostiam budeš pripravený na ďalší postup.

8Existuje politika vrátenia peňazí?

Zdarma je dostupná prvá lekcia na oboznámenie sa s formou školenia. Nárok na refundáciu vzniká v prípade, ak z dôvodov na strane Poskytovateľa bude technicky nemožné pristupovať k zakúpenému obsahu.

9Čo ak si dnes kúpim školenie a zajtra schvália novelu zákona?

V cene školenia sú aktuálizacie obsahu v závislosti od zmien v zákone o verejnom obstarávaní.

Visit our office if you want

Have a problem? noreply@envato.com