Školenie

149€

Predstavujeme ti online video školenie verejného obstarávania, určené pre začiatočníkov aj pokročilých. Ponor sa spolu s nami do 36 štruktúrovaných kapitol a jednoducho sa zorientuj v inak zložitom zákone o verejnom obstarávaní. Toto školenie pokrýva všetky praktické témy zákona a zaisťuje jeho dôkladné pochopenie. Vďaka pútavému audiovizuálnemu spracovaniu a ľudskou rečou podávaným vysvetleniam, sú dokonca aj zložité témy ľahko uchopiteľné, schopné udržať tvoju pozornosť a spríjemniť učenie. Zapíš sa ešte dnes a využívaj popri štúdiu podporu virtuálneho asistenta Emila, ktorý ťa bude podporovať odbornými radami v rozsahu školenia. Takže keď budeš potrebovať ďalšie objasnenie, Emil ti bude plne k dispozícii.

Dostaň svoju vzdelávaciu skúsenosť na vyšší level so Školou verejného obstarávania. Okrem komplexného, pútavého a pochopiteľne podaného obsahu, naše školenie ponúka poradenskú podporu virtuálneho asistenta v rozsahu školenia. Keď budeš potrebovať ďalšie objasnenie alebo usmernenie, náš virtuálny asistent ti bude dispozícii, aby ti poskytol potrebnú pomoc.

Naše školenie poskytuje vysokokvalitný audiovizuálny obsah, plný praktických príkladov, ktoré predstavia scenáre zo skutočného života a pomôžu ti efektívnejšie pochopiť učivo.

Kľúčové vlastnosti školenia:

• Prístup ku všetkým 36 kapitolám.
  • Podpora virtuálneho asistenta Emila, poskytovanie odborných rád a objasnení tém v rozsahu školenia (dočasne s neobmedzeným počtom správ)
  • Pútavý a pohlcujúci audiovizuálny obsah navrhnutý tak, aby udržal pozornosť.
  • Praktické príklady na jednotlivé témy, ktoré ťa vtiahnu do relevantných tém verejného obstarávania.
  • Kompletná vzdelávacia skúsenosť, skúmanie praxe verejného obstarávania s pridanou hodnotou odbornej konzultácie.

Vyber si našu Školu verejného obstarávania, aby si porozumel Zákonu o verejnom obstarávaní a využil Emilovú podporu, vďaka ktorej budeš excelovať.