• Škola verejného obstarávania

Predstavujeme ti online video školenie verejného obstarávania, určené pre začiatočníkov aj pokročilých. Ponor sa spolu s nami do 36 štruktúrovaných kapitol a jednoducho sa zorientuj v inak zložitom zákone o verejnom obstarávaní. Toto školenie pokrýva všetky praktické témy zákona a zaisťuje jeho dôkladné pochopenie. Vďaka pútavému audiovizuálnemu spracovaniu a ľudskou rečou podávaným vysvetleniam, sú dokonca aj zložité témy ľahko uchopiteľné, schopné udržať tvoju pozornosť a spríjemniť učenie. Zapíš sa ešte dnes a využívaj popri štúdiu podporu virtuálneho asistenta Emila, ktorý ťa bude podporovať odbornými radami v rozsahu školenia. Takže keď budeš potrebovať ďalšie objasnenie, Emil ti bude plne k dispozícii.

Škola verejného obstarávania
Viac info